דף הבית ממליצים עלינו שובר מתנה 🎁 ההרצאה שלנו הכירו את החרדים חידון גלרייה יצירת קשר 🎤הפודקאסט שלנו EnglishEN

סיור חנוכיות
בבני ברק

בהדרכת אבי ולר וחזקי סורוצקין
לתיאום מועד סיור התקשרו 050-727-6656
סיור חנוכיות מרתק בבני ברק עם אבי וחזקי - הנאה מובטחת

השקיעה יורדת על העיר ובכל בית יתכנסו בני המשפחה לטקס הדלקת נרות החנוכה, בעל הבית יברך על ההדלקה, בעלת הבית תכין לביבות חמות ומתוקות והילדים יסובבו את הסביבונים ויצטרפו לקול שירת המזמורים.
תוך דקות תוצף העיר באור יקרות זהוב שיבשר על כניסת החג הנפלא שכולם אוהבים

סיור חנוכיות בבני ברק הוא סיור בלתי נשכח! , את הרחובות עוטפת אווירת החג המיוחד והתושבים ימהרו לקנות עוד בקבוק שמן ופתילות בטרם תגיע שעת הדלקת נרות החנוכה.

קולות שירת "מעוז צור ישועתי לך נאה לשבח" , "על הניסים" ועוד שלל מזמורים ישמעו מכל בית, סימטה, בית כנסת וישיבה.

נראה אלפי חנוכיות מבצבצות מכל עבר מאירות את הרחובות באור זהוב יפהפה, כאשר המטרה המשותפת היא לקיים את מצוות החג - "פרסומי ניסא" , לפרסם את הנס כמה שיותר ולכן החנוכיות תמיד יהיו במקומות בולטים במיוחד, בפתח הכניסה לבניין או בחלון הפונה לחזית הבית. ריח הסופגניות מתערבב יחד עם ריח שמן הנרות ויחד הם יצרו את ארומת הריחות של חג החנוכה.

החנויות יפתחו את שעריהם גם בשעות לא שגרתיות על מנת לאפשר לעוברים ושווים שסיימו עם טקס הדלקת הנרות לטעום ממטעמי החג, סופגניות לביבות (לטקעס) ושאר מטעמים מיוחדים ימכרו במעדניות הקטנות של בני ברק.

נצעד בסמטאות ובאיזורים המרתקים ביותר ומשם לאורך הרחוב הראשי רבי עקיבא, נטעם אוכל יהודי אותנטי, צ'ולנט, קיגל אטריות או תפוח אדמה, לביבות (לטקעס) חמות ושאר מאכלים יהודיים אותנטיים.

את הסיור נלווה אנחנו אבי וחזקי, תושבי העיר בני ברק אשר מכירים כל פינה וסימטה ויחד אתכם נסייר בעיר סיור חנוכיות בלתי נשכח, נסביר לכם על טעמי המנהגים השונים, על המאכלים המיוחדים ובכלל על האוכלוסיה החרדית ועל בני ברק , יש לנו המון מה לספר לכם! מובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת.

מחכים לכם בחג החנוכה הקרוב בבני ברק :)

סיור בבני ברק

מסקרן אתכם לדעת יותר? מוזמנים להכיר את הסיור הקולינרי המרתק שלנו בבני ברק, במהלך הסיור נקח אתכם לעולמה המרתק של בני ברק והקהילה החרדית. לחצו כאן לפרטים נוספים על הסיור.

נשמח לדבר

למי הסיור מיועד ואיך נרשמים? הסיור מיועד לכולם! ליחידים קבוצות ולכל טווחי הגילאים, דברו איתנו ואנו נתאים את הסיור אליכם:


הזמינו עכשיו