דף הבית ממליצים עלינו שובר מתנה 🎁 ההרצאה שלנו הכירו את החרדים חידון גלרייה יצירת קשר 🎤הפודקאסט שלנו EnglishEN

סיור לחברות הייטק

בהדרכת אבי ולר וחזקי סורוצקין
לתיאום מועד סיור התקשרו 050-727-6656היי קוראים לי אבי, אני מנהל מוצר בן 32 ואני מדריך את הסיור יחד עם חברי הטוב חזקי.

לא משנה אם אתם HR או ראש צוות יצירתי או פאונדר מגניב של סטארטאפ, אני רוצה לספר לכם למה סיור בבני ברק זה בדיוק המקום שאתם רוצים להיות בו עם החברה שלכם, ובגלל שנושא הטכנולוגיה קרוב לליבי הרשתי לעצמי לכתוב כאן בגוף ראשון.

אני רוצה לספר לכם למה מאות חברות הייטק מהארץ והעולם בחרו לעזוב לערב אחד את האופן ספייס ולעשות איתנו סיור בבני ברק ולמה זו תהיה חוויה בלתי נשכחת עבור הצוותים שלכם.
אז מעבר לזה שזו כנראה תהיה הפעם הראשונה שתצליחו להושיב יחד בשולחן אחד את הPM הQA הR&D דיזיין והמרקטינג יחד וכולם יסכימו פה אחד על משהו ללא עוררין (שהצ'ולנט מדהיםםם).. זו תהיה הזדמנות בשבילכם לשמוע ממקור ראשון על ההתמודדות במגזר החרדי עם הטכנולוגיה שמתפתחת במהירות מטורפת, ממה הכל התחיל (הטלפונים הכשרים) ולהיכן הגיעו היום?

נדבר על האינטרנט במגזר החרדי לפני ואחרי הקורונה שחוללה האצה ושינוי מ ט ו ר ף בהרגלי צריכת האינטרנט במגזר.

על האלטרנטיבות החרדיות שמותחות את הטכנולוגיה המערבית עד הקצה האפשרי , לרבות הדרכים היצירתיות בהם משתמשים, על סצנות טכנולוגיה חברתיות שאולי שמעתם עליהם חלקית ואולי לא, (ידעתם למשל שסטטוס ווטסאפ זה הטיקטוק של החרדים?)

נדבר על ההייטק בחברה החרדית, מדוע יש יותר מפתחות ממפתחים , כיצד קרה הדבר שנשים חרדיות שבעבר היו לומדות הוראה וגננות לומדות כיום מדעי המחשב, ומדוע שמתכנתת על חרדית תתחתן עם בחור ישיבה ותגזור על עצמה להיות מפרנסת יחידה.

בין לבין אשלב את הסיפור האישי שלי, מילד חרדי בבני ברק ללא ליבה לתפקידי ליבה בהייטק הישראלי,

וכמובן בין ספרינט לספרינט בין חסידים לליטאים, בין ישיבה לכולל נטעם את האוכל היהודי המסורתי שכולם אוהבים.

בין השאר בתפריט במהלך הערב:
⦿ טעימות הרינג קרקרים וסלטי דגים מעושנים.
⦿ צ'ולנט מפנק, קוגלים ירושלמי ותפוח אדמה.
⦿ מאפים וחלות טריות מבית מאפית הצבי המפורסמת.

נשמח לדבר

למי הסיור מיועד ואיך נרשמים? הסיור מיועד לכולם! ליחידים קבוצות ולכל טווחי הגילאים, דברו איתנו ואנו נתאים את הסיור אליכם:

ההודעה נשלחה בהצלחה אנחנו מבטיחים לחזור אלייך בהקדם, לצערינו לפעמים בגלל תקלות רשת ההודעה לא מגיעה ולכן אנחנו ממליצים גם לשלוח לנו הודעת סמס או ווטסאפ למספר 0507276656


הזמינו עכשיו