דף הבית ממליצים עלינו שובר מתנה 🎁 ההרצאה שלנו הכירו את החרדים חידון גלרייה יצירת קשר 🎤הפודקאסט שלנו EnglishEN

הרצאה מרתקת על
בני ברק והקהילה החרדית

בהדרכת אבי ולר וחזקי סורוצקין
לתיאום הרצאה התקשרו 050-727-6656מחפשים הרצאה מעשירה, מלאת הומור ותוכן ובעיקר מנפצת סטיגמות?

אז אחרי שחרשנו את רחובות בני ברק עם אלפי אנשים מכל העולם וחשפנו את העולם החרדי להמוני אנשים, אנו נרגשים לבשר לכם על ההרצאה החדשה שלנו ששמה: "סיור בבני ברק עם אבי וחזקי"

כן, זהו שמה של ההרצאה שלנו וזאת משום שאנחנו נקח אתכם לסיור וירטואלי בתוך העיר, אתם תרגישו ותחושו את האווירה הבניברקית ממש כאילו אתם צועדים בבני ברק וזאת מבלי שתצטרכו לקום מהכסא!

מי המרצים?
ההרצאה על בני ברק והקהילה החרדית בהנחיית אבי ולר וחזקי סורוצקין.
אבי, 32, גדל בבני ברק כילד חרדי, לאחר מכן התגייס לצבא, למד משפטים וכיום מנהל מוצר בחברת הייטק.
חזקי, 30, עורך דין, גדל בקהילה החרדית טלזסטון בהרי ירושלים, כיום אברך תושב העיר בני ברק.
לשנינו קשר ייחודי ואישי לציבור החרדי. גדלנו והתחנכנו במוסדות החינוך החרדיים של בני ברק וירושלים, אנחנו בעלי הבנה והיכרות מעמיקה עם הקהילה ומנהגיה.

מהלך ההרצאה:
במהלך ההרצאה נקח את הנוכחים למסע מרתק אל תוככי הקהילה החרדית ולרחובות העיר בני ברק. נכיר את כלל החברה החרדית על גווניה ונציג את ההיסטוריה העשירה של העיר ומנהגיה.
נשתף עם קהל השומעים את הסיפורים והתובנות האישיות שלנו ונעניק לנוכחים מבט ייחודי ואינטימי אל תוך הקהילה החרדית. כמו גם הבנה של אורח החיים והמנהגים החרדים, ונענה על כל שאלה שיש לכם.

אבל זה לא הכל. במהלך ההרצאה נתעמק גם בנושאים ספייסים ומעניינים כמו שידוכים, אינטרנט וטכנולוגיה בציבור החרדי וכיצד היא משפיעה על הערכים והחינוך שלהם, דווקא בקרב צעירי העדה. נספק מבט מבפנים על האתגרים וההזדמנויות שהטכנולוגיה מציגה, וכיצד הקהילה מגיבה לשינויים אלה.

נדבר בין השאר גם על:
⦿ חסידים ליטאים וספרדים.
⦿ ברסלב וחב"ד.
⦿ יחסי הקהילה החרדית אל המדינה.
⦿ שידוכים.
⦿ טכנולוגיה, אינטרנט ומכשירים כשרים.
⦿ עולם הישיבות ואברכים.
⦿ יציאה לשוק העבודה.
⦿ כלכלה חרדית.

לסיכום:
מה שמייחד את ההרצאה שלנו הוא השילוב של הומור ועובדות מעניינות שרק אנשים שגדלו בציבור החרדי יודעים. אנחנו מביאים פרספקטיבה רעננה ומרגשת לנושא, אנחנו הופכים את הנושא הרציני והמרתק להרצאה אינפורמטיבית ומשעשעת כאחד. במהלך ההרצאה נשתף בחוויותינו האישיות ונעניק לנוכחים הצצה לחיי היום-יום של הקהילה החרדית.
הידע המעמיק והחיבור האישי שלנו לקהילה יעניק למשתתפים חוויה ייחודית ואותנטית.

אל תפספסו את ההזדמנות שלכם להצטרף לאחת מההרצאות הקרובות שלנו ולגלות עולם חדש ומסקרן.
התקשרו עכשיו לתיאום הרצאה: 050-727-6656

סיור בבני ברק

מסקרן אתכם לדעת יותר? מוזמנים להכיר את הסיור הקולינרי המרתק שלנו בבני ברק, במהלך הסיור נקח אתכם לעולמה המרתק של בני ברק והקהילה החרדית. לחצו כאן לפרטים נוספים על הסיור.

נשמח לדבר

למי הסיור מיועד ואיך נרשמים? הסיור מיועד לכולם! ליחידים קבוצות ולכל טווחי הגילאים, דברו איתנו ואנו נתאים את הסיור אליכם:


הזמינו עכשיו