דף הבית ממליצים עלינו שובר מתנה 🎁 ההרצאה שלנו הכירו את החרדים חידון גלרייה יצירת קשר 🎤הפודקאסט שלנו EnglishEN

סיור פרטי לקבוצות
בבני ברק

בהדרכת אבי ולר וחזקי סורוצקין
לתיאום מועד סיור התקשרו 050-727-6656סיור פרטי לקבוצות בבני ברק

אז אתם פה כדי לארגן סיור פרטי בבני ברק לקבוצה סגורה, או שאתם רק משתעשעים עם הרעיון, מחפשים ליזום ערב לא פחות ממעולה ומתלבטים האם ערב כזה יכול להתאים לקבוצה שלכם? מצויין! הגעתם למקום הנכון.

סיור בבני ברק מתאים כפעילות פנאי מגבשת ומכובדת, זהו ערב מלא בתוכן ואוכל (ומי לא אוהב אוכל), לא כבד מדי מצד אחד ומצד שני מעשיר וסוחף, מרתק ומשאיר את המשתתפים עם טעם טוב תרתי משמע.

אנחנו יודעים להתאים את הסיור בדיוק לצרכים שלכם. עם השנים סיירנו בבני ברק (בעברית או באנגלית) עם קבוצות מגוונות כל כך שזה מדהים לשמוע, למשל יצא לנו לסייר בבני ברק עם חברי קונגרס אמריקאים, השדולה היהודית - AIPAC, אוניברסיטת NYU, בוגרי תגלית אקסל, סגל בחירים מעיריית ת"א בכירים מבנק הפועלים, סגלי הוראה מבתי ספר שונים, סטארטאפים וחברות וכמובן הרבה קבוצות עובדים חברים או משפחות שסגרו לעצמם ערב פרטי בבני ברק שכולו שלהם.

היתרון בסיור פרטי בבני ברק הוא שהערב כולו תפור עבורכם, אנחנו שומעים מכם על הקבוצה, מי יהיו המשתתפים ומה הרקע שלהם, אם מדובר בחברה טכנולוגית למשל אולי כדאי לשים דגש נוסף על נושאי שיחה בתחום הטכנולוגיה בחברה החרדית, אם מדובר בערב יומהולדת לסב המשפחה אולי תרצו שנפתח שמפניה לכבוד האירוע, בקיצור כפי שהבנתם עושים את המקסימום כדי שהסיור יתאים 100% לקבוצה.

נכין יחד אתכם את המסלול המומלץ ביותר שיענה על הצרכים שלכם, נתאים את יום ושעות ההתחלה וסיום הסיור, תחנות העצירה לאוכל , בקשות מיוחדות וכן הלאה עד שנגיע לתוכנית מושלמת עבורכם.

את הסיור מדריכים אבי וחזקי. חזקי (עו"ד) אברך חרדי שגר בבני ברק, אבי (הייטק) יליד העיר שעזב את בני ברק והקהילה החרדית, שנינו בעלי נסיון רב עם בני ברק בפרט והקהילה החרדית בכלל, אנחנו יודעים להעביר את הסיור בצורה חוויתית, רהוטה ולהתאים את עצמינו לסיטואציה כך שכולם ירגישו בבית ויהנו, אנחנו דואגים לציוד הגברה טכני וכמובן יכולים להעביר את הסיור בעברית או באנגלית להחלטתכם, כך שאם אתם מארגנים את הסיור לקבוצה מחו"ל הגעתם למקום הנכון.

המחיר לסיור פרטי נקבע בהתאם לכמות האנשים והתוכנית הרצויה ולכן ניתן לכם הצעת מחיר לאחר שנבין מכם את כלל הפרטים.

אז כל מה שנשאר לכם זה לפנות אלינו, הכי פשוט ומהיר בטלפון או דרך כפתור הווטסאפ שמופיע לכם על המסך.

הנה כמה תמונות מתוך סיורים שערכנו באנגלית ובעברית לקבוצות מאורגנות:

בוגרי תוכנית תגלית אקסלרטור בסיור בבני ברק
תוכנית תגלית אקסלרטור

בכירי עיריית ת"א השכנה באו לטעום את הצ'ולנט הבניברקי המפורסם
בכירי עיריית תל אביב

מורים מכל העולם בתוכנית מיוחדת בישראל - סיור באנגלית
מורים מהעולם בבני ברק

השדולה היהודית - AIPAC, סיירו בבני ברק לפני הפגישה עם רוה"מ :)
חברי השדולה היהודית קרן אייפק

נשמח לדבר

למי הסיור מיועד ואיך נרשמים? הסיור מיועד לכולם! ליחידים קבוצות ולכל טווחי הגילאים, דברו איתנו ואנו נתאים את הסיור אליכם:

ההודעה נשלחה בהצלחה אנחנו מבטיחים לחזור אלייך בהקדם, לצערינו לפעמים בגלל תקלות רשת ההודעה לא מגיעה ולכן אנחנו ממליצים גם לשלוח לנו הודעת סמס או ווטסאפ למספר 0507276656


הזמינו עכשיו